ÖVRIGT / Diverse / Galghållare 8941093
*
nr 894 1093
Galghållare
Teak, 1950-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 20:53:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 19:51:50
1
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galghållare teak teakmöbler trä
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:23
-
7210 Hängen
3 st, modell äldre, bland annat silver. Höjd: 3-7 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:36
-
7181 Mjölkkannor
3 st. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:36
*
Galghållare
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1093
Galghållare
Teak, 1950-tal
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/5 19:51:50 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galghållare teak teakmöbler trä
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:23 -
7210 Hängen
3 st, modell äldre, bland annat silver. Höjd: 3-7 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:36 -
7181 Mjölkkannor
3 st. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:36



